Shikoni sa është rritur bebi i balerinës Ola Hasanit

Mësuam para disa muajsh se çifti i balerinëve Manjola Hasani dhe Esdalin Gorani do të bekoheshin me një fëmijë të dytë. Pak më vonë, nga një detaj nga babi Esdalin, mësuam gjininë e bebit. Kështu, Olesia, vajza e familjes pritet të bëhet me një vëlla i cili po rritet dita ditës brenda barkut të mami Olës.

Teksa po pushojnë në bregdet me miqtë e tyre, Esdalini ka shkrepur një “selfie” ku duket dhe Ola. Pritja e saj e ëmbël duket se shpejt do të mbyllë ciklin fiziologjik të shtatzanisë dhe ne i urojmë që gjithçka të shkojë mbarë! /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1123 Views