Zbulohet gjinia e bebit të çiftit të balerinëve

Çifti i balerinëve Manjola Hasani dhe Esdalin Gorani, janë në pritje të fëmijës së dytë. Fëmija i tyre i parë është vajzë dhe mban emrin Olesia. Në një foto të postuar nga një darkë e familjes, Esdalini e ka shoqëruar foton me një “emoji” që nënkupton një familje të përbërë nga prindërit dhe një djalë e një vajzë. Si duket, vajza e çiftit të balerinëve do të bëhet me një vëllaçko. Ndoshta familja sonte po feston për gjininë e bebit! /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1325 Views