Shikoni sa është rritur Matini, djali i Leartës

Në muajin gusht, Learta, nusja e këngëtares Shyhrete Behluli solli në jetë një djalë që e quajti Matin. Martesa e saj, shtatzania dhe deri në lindjen e djalit u shoqërua me shumë shkrime në portalet shqiptare. 
Edhe pse e kemi ndjekur çdo fazë të jetës së saj, Learta është treguar pak e rezervuar përsa i përket djalit. Megjithatë ajo sot sapo ndau një foto me ndjekësit e saj në Instagram me të birin që e mban ngritur lart duke e shoqëruar me fjalët: “Shpirt i shpirtit tim”. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
939 Views