Shikoni sa është rritur vajza e Robertit dhe Norës

Nora Istrefi në maj të 2015-tës është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellur në jetë vajzën e saj të parë të quajtur Renee.

Por tashmë Renee është rritur dhe është bërë një vogëlushe mjaft e ëmbël, madje ajo është bërë edhe një fashioniste e vogël.

Këtë na e ka treguar vete Nora në Instagram e saj ku shfaqet Rene e cila ngjan si një modele e vërtetë.

Share With:
Translate »
644 Views