Shikoni si e kalojnë fundjavën fëmijët e Ledina Çelos (Video)

Siç dihet Ledina Çelo jeton prej vitesh në Gjermani së bashku me familjen e saj e cila përbëhet nga bashkëshorti dhe dy fëmijët, Erlisi dhe Perianna. Ajo i është përkushtuar totalisht familjes dhe shpesh ndan me ndjekësit e saj në instagram copëza nga përditshmëria e familjes. Në videon mëposhtë do të ndiqni se si e kalojnë fundjavën fëmijët e saj. Është për tu përgëzuar që e kalojnë pjesën më të madhe të kohës në natyrë, larg teknologjisë. /Kids’ Time

 

Share With:
Translate »
839 Views