Ledina Çelo sjell albumin më të bukur me fotot e vjeshtës

Këngëtarja Ledina Çelo është mjaft aktive në rrjetet sociale. Pothuajse çdo ditë ndan me ndjekësit momente nga jeta e saj e përditshme e cila prej vitesh i është përkushtuar familjes.

Sot, ajo solli albumin e saj familjar me fotot e vjeshtës. Erlisi dhe Perianna rriten dita ditës dhe fotot i sjellin të realizuara më bukur. Fotot  e vjeshtës janë fantastike dhe nuk kanë nevojë për fjalë. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1042 Views