Shokon Kylie, tërheq 70 mijë dollarë për t’i shpenzuar në…

Kylie Jenner ka tërhequr rreth 70 mijë dollarë nga llogaria e saj, ndërkohë që ka filluar pazaret për rrobat e foshnjës së do sjellë në jetë. Kështu, Metro shkruan se fëmija i saj do jetë fëmija i veshur më bukur dhe më shtrenjtë nga të gjithë. Kylie ka shumë përvojë në modë, prandaj edhe fëmija e saj pritet të jetë më in nga moshataret e saj. Ylli 20-vjeç i “Keeping Up With the Kardashians” është bashkë themeluese e një linje veshjesh së bashku me motrën e saj Kendall Jenner. Ajo është vetëm tre muajsh shtatzënë, imagjinoni kur të lindë sa do shpenzojë Kylie.

Share With:
Translate »
1152 Views