Shoqja e ngushtë e Sara Hoxhës është një dhe vetëm një!

Trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha ka treguar gjithnjë afeksionin dhe lidhjen e veçantë që ka me motrën e saj Lorin.
Dy bukuroshet ndodhe me pushime sëbashku dhe ditën e sotme Sara ka publikuar një foto. Në këtë foto ato shfaqen më kurriz, por duke u dukur mjaft në formë. “do ha drekë me shoqen time të ngushtë,”-shkruan Sara krahas fotos.

 

Share With:
Translate »
821 Views