Shtatzënë apo jo? Xhensila vendos të flasë vetë

Prej pak kohësh qarkullojnë zëra që thonë se Xhensila dhe Besi do të bëhen së shpejti prindër. Këngëtarja është në muajin e 4-ët të pritjes së ëmbël, por dyshja ka zgjedhur ta mbajë të fshehtë lajmin e mirë. Të paktën deri më tani…

Ka qenë vetë Xhensila që ka publikuar caste nga puntata e radhës tek “Dua të të bëj të lumtur”.

Siç duket, të ftuarit e mbrëmjes janë pikërisht Xhensila dhe Besi, të cilët në një moment shfaqen duke mbajtur në duar rroba bebesh.

A është apo jo Xhensila? Tashmë e sigurt që do ta mësojmë të vërtetën.

Share With:
Translate »
947 Views