Shtëpia e Xhensilës dhe Besit ka jo një, por dy “shefa” kuzhine!

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura të publikut. Të dy janë aktivë në rrjetet e tyre sociale ku nuk mungojnë postimet nga koncertet, këngët e reja apo momente të këndshme në shtëpi me Ajkën e vogël. Së fundmi Besi ka ndarë një video “funny” me ndjekësit e tij, ku protagonistë janë dy “shefat” e kuzhinës së shtëpisë, ai vetë dhe Ajka. “Ja si gatuajmë ne Xhensila Myrtezaj”, shkruan Besi.

 

Share With:
Translate »
48 Views