Shtëpia për binjakët Clooney na la me gojë hapur

Kjo nuk është një shtëpi, por një mrekulli. Pasi familja e tyre u shtua me dy binjakë, çifti i njohur Amal dhe George Clooney kanë vendosur të ndërrojnë shtëpi. Jeta e tyre ndryshoi krejtësisht që nga momenti që ata u bënë prindër për herë të parë. Në vrazhdën e ndryshimeve, Amal dhe George kanë vendosur të shpëngulen tek ky apartament kaq luksoz. Shtëpia e tyre e re, ndodhet në një zonë mjaft luksoze të New York-ut, “One Hundred East Fifty Third Street”. Apartmenti i tyre ndodhet në katin e fundit të ndërtesës, dhe ka kushtuar plot 65 milionë dollarë. Shtëpia është 315 metra katrorë, dhe e ka pamjen nga qendra e New York-ut. Ne kjo shtëpi na bëri keq! Po juve?

Share With:
Translate »
701 Views