Blero në kafenetë e kryeqytetit me Tarën dhe Afronën

Çifti i njohur, Blero dhe Afrona Dika sot gjatë ditës kanë frekuentuar kafenetë e kryeqytetit. Nën shoqërinë e tyre ishte edhe Tara, vajza  e Bleros dhe aktores Teuta Krasniqi. Treshja në fjalë kanë kaluar momente të mira së bashku. Blero mbante një fanelë të klubit futbollistik “Barcelona”. Vlen të përmendim faktin se jo rrallë herë ai e ka dëshmuar që është një tifoz i ‘flaktë’ i klubit të lartpërmendur. 

Share With:
Translate »
676 Views