Shyhrete Behluli sjell fotot më të ëmbla me nipin, Matini

Gushti ishte një muaj me shumë të rrahura zemre për këngëtaren Shyhrete Behluli. Fillimisht ishin shqetësimet për lindjen e nipit dhe pastaj emocionet e takimit të parë. Dhe që prej atij takimi ditët e saj janë më të ëmbla. Dhe nga këto ditë lumturie ajo ka ndarë dy copëza me ne. 

Share With:
Translate »
1717 Views