Si dy pika uji, ja kujt i ngjan vajza e Mozzikut dhe Loredanës

Pak ditë më parë Mozzik dhe Loredana u bënë për herë të parë prindër me ardhjen në jetë të vajzës së tyre. Çifti e pagëzuan vogëlushen me emrin Hana dhe që prej ditës kur lindi nuk e fshehën aspak portretin e saj, por postojnë vazhdimisht foto e video të princeshës së tyre.

Në foton e fundit të postuar nga Loredana, këngëtarja tregon se kujt i ngjan më shumë Hana.

“Mozzik i vogël”, shkruan Loredana në foton ku Hana shfaqet duke fjetur si ëngjëll.

Share With:
Translate »
1178 Views