Si i ke marrëdhëniet me kunatën? Përgjigjet Arbana Osmani

Moderatorja e njohur Arbana Osmani, përmes një “Ask me a question” në Instagran, u ka dhënë përgjigje fansave për ato gjëra që ata janë të interesuar të dinë.

Një ndër pyetjet që i është bërë moderators, është se çfarë marrëdhënie ka ajo me kunatën e saj (bashkëshorten e vëllait).

Pyetja: A i ke marrëdhëniet mirë me nusen e vëllait?

Arbana Osmani:  Më kënaqin këto pyetjet tipike shqiptare. Eranda është familja dhe si e tillë e dua shumë. Por pavarësisht, unë kam marrëdhënie të mira me çdo njeri rreth meje dhe familjes time.

Share With:
Translate »
283 Views