Si kukull, shikoni sa shumë është rritur vajza e Xhesika Ndojës

Xhesika Ndoja mbetet një nga këngëtaret më të komentuara në media e rrjete sociale dhe sidomos kur bëhet fjalë për jetën e saj private.

Por Xhesika është edhe nënë e një vajze 7-vjeçare me emrin Alesia.

Ditën e sotme këngëtarja ka postuar një foto me vajzën ku shihet se Alesia është rritur shumë dhe duket si një kukull teksa pozon me mamin pranë pemës, të veshura me të kuqe.

Me këtë foto Xhesika uron Vitin e ri teksa shumica e fansave komentojnë faktin që nënë e bijë ngjajnë si dy pika uji.

Share With:645 Views