Si reagoi Getinjo pasi mësoi lajmin e ndarjes nga jeta të dajës së tij?

Ndonëse qëndroi në shtëpinë e “Big Brother Vip Kosova” për pak më shumë se një muaj, disa gjëra në jetën e Getinjos jashtë spektaklit kanë ndryshuar.

Reperi me të dalë nga shtëpia mbrëmjen e djeshme, i është dashur të përballet me lajmin e trishtë që daja i tij nuk jeton më. Me anë të një postimi në Instagram, ai është shprehur dhimbjen dhe trishtimin për humbjen e një njeriu të rëndësishëm në jetën e tij.

Geti nuk harroi të falenderonte edhe të gjithë mbështetësit e tij për mesazhet e bukura që i kanë dërguar pas daljes.

Si reagoi Getinjo pasi mësoi lajmin e ndarjes nga jeta të dajës

Share With:
Translate »
68 Views