Si ti kishte kërkuar! Genta Ismajli zbulon gjininë e binjakëve me videon e mrekullueshme

Genta Ismajli është në pritje të binjakëve dhe për herë të parë sot zbuloi gjininë e tyre. Me një video nga festa e Baby Shoëer, Genta dhe partneri i saj Usta zbuluan se do të bëhen me një vajzë dhe një djalë. Nga kutia e madhe dolën tullumbace blu që simbolizojnë djalin dhe tullumbace rozë që simbolizojnë vajzën.

Genta nuk zgjodhi një kopertinë reviste dhe as nuk u mjaftua me një status në Instagram për të dhënë këtë lajm, por publikoi në YouTube një video të paralajmëruar që dje.

Share With:
Translate »
193 Views