Si u bë Flori Mumajesi babai i fëmijës së pornostares së famshme

Pak javë më parë në të gjitha mediat rozë qarkulloi lajmi se Flori Mumajesi ishte në një lidhje me pornostaren me origjinë shqiptare Alby Rydes. Madje u tha se ajo ishte shtatzënë dhe priste fëmijën e këngëtarit të njohur.

Pas këtij lajmi ai nuk kishte reaguar duke lënë pa përgjigje të gjitha aludimet e rreme.

Mirëpo mbrëmjen e kaluar teksa ishte i ftuar në “Opinion” Flori foli për herë të parë publikisht për këtë çështje.

“Po e bëra follow e hëngra. Unë e kisha follow, ajo më kishte follow, normalisht mund të kemi komunikuar sepse ajo është shqiptare. Ajo e lindi fëmijën për hesap të vet, por doli që ishte i imi… Unë nuk kisha shkuar as në Amerikë” – u shpreh Flori me shaka.

View this post on Instagram

@opinion.al

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

Share With:
Translate »
789 Views