Solli në jetë dy vajza, transformimi i Aurela Gaçes

Këngëtarja e njohur shqiptare, Aurela Gace ka treguar ndryshimin që ka arritur pas lindjes së fëmijëve.

Edhe pse njihet për natyrë energjike dhe shpërthyese, është e vështirë të riformohen linjat trupore pasi sjell në jetë foshnje.

Ajo ka publikuar në Instagram dy fotografi, ku në njërën është në vitin 2013 pasi solli në jetë vajzën Grace. Ndërsa në tjetrën është pas lindjes së vajzës së dytë dhe tregon punën që ka bërë në palestër për tu rikthyer në gjendjen e mëparshme.

“Fotoja nr 1 # nje vit e gjysem mbas lindjes se vajzes se pare . #maj#2013 #neskene #crazy Calvin. . Fotoja nr 2…sot mbas punes #edhe#njemuaj #njevitegjysem mbas vajzes se dyte #maj #2018  Çfare ke brenda, e rrezaton jashte. #nesendihesh e forte per veten, nese e do veten, do te dish t’u japesh dashuri edhe te tjereve qe te rrethojne. Kete do tu mesoj femijeve te mij, me vepra”, shkruajti Aurela.

Share With:
Translate »
657 Views