Video nga festa e ditëlindjes së vajzës së Nora Istrefit

Renne ka fryrë sot qiririn e tretë dhe ditëlidja ka nisur që në orët e para të mëngjesit. Në shtratin e mamit dhe babit, Nora i ka sjellë tortën princeshës së familjes, ndërsa vëmendja e Robertit është e gjitha tek ajo. Ndërkohë nuk mund të lëmë pa përmendur format perfekte të Norës dhe shtëpinë e tyre që duket aq e bukur. Ndërsa pamë fotot nga shtrati në mëngjes, sjellim për ju videot nga festa. /Kids’Time/

 

Share With:
Translate »
786 Views