Sot make up-jn e Teutës e bëri Kaja dhe rezultati është ky

Aktorja e njohur Teuta Krasniqi ka ndarë një video të ëmbël me ndjekësit e saj.

Teksa aktorja benë video shihet vajza e saj Kaia duke e grimuar.

Përmes kësaj video ndjekësit kanë komentuar pozitivisht duke e cilësuar si një nenë shume të edukuar Teuten.

Teuta shumë herë ka treguar se ka një lidhje te ngushtë me vajzat e saj, madje duke i konsideruar edhe si shoqe.

Share With:
Translate »
34 Views