Sot në familjen e Butrint Imerit ka festë dhe këngëtari nuk nguron të prezantojë prindërit

Këngëtari i pëlqyer nga vajzat, Butrint Imeri është shumë aktiv në rrjetet sociale.

Përmes një postimi të fundit ai ka bërë me dije se sot prindërit e tij festojnë 31-vjetorin e martesës.

“Urime 31 vjetori i martesës, nënë dhe baba”, ka shkruar këngëtari në dy fotot e publikuara.

Share With:
Translate »
194 Views