Stallone pozon me vajzat e tij: Do të doja të mos rriteshin më

Aktori i famshëm hollivudian, Sylvester Stallone, ka postuar një fotografi me tri vajzat e tij – Scarlet, Sistine dhe Sophia – në Instagram, duke shkruar një përshkrim interesant.

Ne mund ta shohim ikonën e filmave aksion duke pozuar i rrethuar nga vajzat e tij në shtëpinë e tyre.

“Unë jam një njeri shumë i lumtur, i cili ka fëmijë kaq të mrekullueshëm, të dashur, të cilët më kanë sjellë kaq shumë gëzim. Tani do të doja që ata të ndalonin së rrituri kaq shumë”, ka shkruar me shaka aktori në përshkrimin e fotografisë.

Imazhi ka grumbulluar gati një milion pëlqime, ndërsa ndjekësit e tij kanë shkruar në komente se si familja Stallone duket e mrekullueshme dhe se ylli i famshëm sigurisht është shumë krenar për vajzat e tij.

Disa orë më vonë, Stallone postoi një fotografi tjetër të një personazhi qesharak në Instagram. Ai pozoi ndërsa lexonte një gazetë me tekstin për vajzat e tij në anën e pasme: “Pyes veten se ku janë vajzat e mia? Unë nuk mund t’i gjej ato”.

Share With:
Translate »
241 Views