Stela Kotri sjell portretin e plotë familjar në ditë pushimi

Prezantuesja Stela Kotri, është në periudhën e saj të pushimeve pas programit të mëngjesit në “Ora News”. 
Pushimet ajo po i kalon me familjen e saj në bregdetin shqiptar.
Siç e dini Stela është nënë e dy djemve që mbajnë emrat Eros dhe Amos.
Ndonëse e kemi parë Stelën herë pas here të postojë foto të djemve, asnjëherë nuk kishim parë një foto familjare të saj të plotë. Dhe ja ku sjellim mëposhtë Stelën mes meshkujve të saj më të dashur! /Kids’ Time

Share With:
Translate »
2840 Views