Stilisti i njohur shqiptar na mbajti shumë sekrete për shtatzaninë e gruas, tani na i thotë gjitha | Video

Viti që shkoi na rezervoi shumë dasma për figurat publike dhe siç urojnë të ftuarit, me një trashëgimtar pas. Më në fund edhe Valdrin Sahiti na tregoi se do të bëhet baba dhe kjo pas disa zbulimeve të mediave. Pas lajmit se familja e tij do të zgjerohej mësuam edhe emrin e bebit. Valdrini do të bëhet baba i një vajze. Por nuk ka mjaftuar me kaq. Sot, në ditën e lindjes së bashkëshortes së tij Edita, ai na ka treguar se sa është rritur vogëlushja me anë të një videoje të postuar në Instagram duke e shoqëruar me fjalët:
“Edhe ? te vetmes grua qe krijon mrekulli dhe eshte mrekullia vete… Mezi po duroj t’ju shoh te dyjave ❤❤
Love u @editaramadani .” /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
889 Views