Stine dhe e bija, si dy pika uji!

Ai u bë baba para një viti dhe vogëlushja Estia i ka bërë edhe më të bukura ditët e tij. Po flasim për kantautorin Stine, i cili ka festuar pak ditë më parë ditëlindjen e parë të vogëlushes së tij. Ndërsa vetëm pak orë më parë Stine ka postuar një foto ku ai ka qenë i vogël krah Estias së tij. Neve na duken si dy pika uji, po juve?!

Share With:
Translate »
991 Views