Surprizë! Zaimina është shtatzënë!

Newsbomb.al sapo ka zbuluatr se Zajmina Vasjari është në pritje të ëmbël dhe babai i fëmijës është biznesmeni Klodian Asllani. Nuk e dimë nëse është auldim apo e vërtetë, por ne shpresojmë për këtë të fundit, sepse vitet po ikin Zaimina!

Share With:
Translate »
907 Views