Surpriza e hidhur për datëlindje, reagimi i tifozit të vogël të Napolit është epik | Video

Një tifoz i vogël i Napolit ka marrë një dhuratë të hidhur për datëlindjen e tij.

Vogëlushit, siç ndodh në këto raste, i janë mbyllur sytë dhe para i është vendosur një tortë e cila në sipërfaqe kishte disa foto të lojtarëve të Juventusit.

Në momentin që ka hapur sytë reagimi i tij ka qenë spektakolar, siç e tregon edhe mimika e fytyrës, por më e rëndësishmja vjen më pas, kur ai ka hedhur tutje tortën.

Young Napoli Fan Reacts Badly to Juve Birthday Cake

This young Napoli fans reaction to getting a Juventus birthday cake is incredible… ?

Posted by COPA90 on Monday, March 12, 2018

Share With:
Translate »
542 Views