Surprizat s’paskan fund! Mozzik dhe Loredana bëjnë pjesë të klipit të ri njeriun e afërt të familjes

Loredana dhe Mozzik kanë bashkuar forcat me njëri-tjetrin për një rikthim të fuqishëm në muzikë si dyshe me një album të plotë! Të gjithë kishim menduar se ata do të sillnin vetëm një këngë, por Mozzik e Loredana paskan punuar për diçka akoma më të madhe.

Disa ditë më parë çifti i famshëm ka ndarë për herë të parë pas kaq shumë kohësh një foto të përbashkët dhe kanë zbuluar surprizën e madhe për fansat. Në imazhet e publikuara Loredana shfaqet shumë sensuale, teksa pozon “topless” para Mozzik.

Albumi i ri i dyshes mban titullin “No rich parents” dhe të dy kanë ndarë kopertinën e tij në Instagram.

Për më tepër, kënga e parë e “No rich parents” e ka tashmë edhe një datë publikimi. Për të gjithë ju që mezi po prisni, “Rosenkrieg” do të publikohet më 28 maj!

Së fundmi, burime për “After Party” kanë bërë të ditur se në videoklipin e artistëve do të jetë një person shumë i shtrenjtë i Mozzikut. Bëhet fjalë për babain e tij, Gazmend Aliu.

Nuk dihet nëse ky informacion është i vërtetë apo jo, por jo mbetet për t’u parë me kohën.

Kujtojmë se para disa ditësh. Loredana bëri lëmsh gjithë rrjetin pasi publikoi në Instagram foto me një foshnje në krahë. Postimin e shoqëroi me emojin e një familjeje dhe të gjithë menduan se ajo e Mozzik ishin bërë prindër për herë të dytë. Por siç duket ky ka qenë thjesht një paralajmërim për projektin e tyre të ri.

Share With:
Translate »
347 Views