Surprizë, çifti i famshëm në pritje të binjakëve

Aktorja e famshme, Jacqueline Bracamontes që ka bërë shumë role në telenovelat meksikane, përfshirë rolin e ‘Maribel’ në serialin “Rubi” është sërish shtatzënë.

Nëpërmjet një postimi në Instagrami, ajo shfaqet me barkun e fryrë dhe e veshur me fustan të verdhë ku feston me miqtë e afërt baby shoëer.

38-vjecarja ka zbuluar se është në pritje të binjakëve, por nuk e di ende gjininë e tyre. Pavarësisht kësaj është shumë e lumtur dhe e emocionuar.

Jacqueline është e martuar me Martin Fuentes që prej vitit 2011 dhe nga dashuria mes tyre kanë ardhur në jetë 3 fëmijë, që së shpejti do bëhen pesë.

Share With:
Translate »
556 Views