Surprizë! Është vetëm 21 vjeç, por moderatori i njohur shqiptar po bëhet baba!

Është vetëm 21 vjeç, por kjo foto që ka postuar Meriton Mjekiqi në profilin e tij i ka habitur të gjithë. Jo vetëm që ka zbuluar lidhjen e dashurisë me partneren, Egesta, por edhe ka treguar se shumë shpejt  do të bëhet baba.

Egesta shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe duket se është në muajt e fundit të shtatzënisë.

Të gjithë fansat janë surprizuar nga ky lajm i papritur, pasi moderatori deri më tani e kishte mbajtur gjithçka të fshehtë dhe e kanë uruar çiftin për fëmijën që do të sjellin në jetë.

Share With:
Translate »
1616 Views