Surprizë | Këngëtari shqiptar i shkon motrës befas në Amerikë dhe i troket në derë

Me rastin e 10-vjetorit të pavarësisë së Kosovës, këngëtari shqiptar i hiteve “Kthema”, “Falma zemrën”, “Për një dashuri” etj, ishte i ftuar të këndonte në SHBA.

Por përpara koncertit, Ermal Fejzullahu ka surprizuar fillimisht motrën e tij Bulza e cila jeton në SHBA prej vitesh.

Këngëtari ka trokitur në derë dhe kur Bulza e hap mbetet pa fjalë. Në videon e postuar në Instastory shihet reagimi i motrës së këngëtares e cila s’mund t’i besojë syve dhe emocionohet.

Ermali e përqafon menjëherë Bulzën dhe videos i ka lënë mbishkrimin “Tek motra” shoqëruar me emoji me zemra.

Share With:
Translate »
838 Views