Surprizon legjenda e futbollit, është në pritje të binjakëve

Andrea Pirlo do të bëhet së shpejti baba i dy binajkëve. Ai është fotografuar në New York së bashku me të dashurën e tij shtatëzanë Valentina Baldini.

Bukuroshja mendohet se është në muajin e gjashtë të shatëzanisë dhe është në pritje të dy binjakëve ka rapotuar Gossip News. Barku i 35-vjeçares është rritur shumë në pak kohë.

Futbollisti do të bëhet baba për herë të tretë, pasi ai ka edhe dy fëmijë të tjerë Nicholas dhe Angela, nga martesa e tij me ish-bashkëshorten Deborah Roversi.

Ai nuk ka folur kurrë më parë për shatëzaninë dhe  mundohet të mos flasë për jetën e tij persoanle, duke iu përkushtuar më shumë stërvitjes dhe të relaksimit me familjen e tij.

Share With:
Translate »
662 Views