Ta dijë Kajani sa do mërzitet kur të rritet dhe mami Ajola t’i tregojë se si e refuzoi Dua Lipën

Ardhja e Dua Lipës në Shqipëri ka qenë lajmi kryesor i ditëve të fundit në showbiz.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, pasi vizitoi Bashkinë e takoi kryebashkiakun Erion Veliaj, ka takuar gjithashtu edhe familjen e tij, bashkëshorten Ajola Xoxën dhe djalin, Kajanin.

Mirëpo ky i fundit duke qenë shumë i vogël nuk e njeh Duan dhe është fshehur i frikësuar kur e ka parë.

Ajola ka publikuar disa foto nga ky moment dhe shkruan se Kajan do pendohet kur të rritet që nuk e ka përqafuar Duan. “Përqafoje Duan mo Kai se do bëhesh pishman kur të rritesh”-shkruan Ajola me humor.

 

Share With:
Translate »
534 Views