Shtrembërohet kur merr vesh se do bëhet me vajzë, kjo videon “trazon” internetin

Reagimi i një babai në pritje ndaj gjinisë së foshnjës së tij, ka ‘trazuar’ internetin. Matt ndau pamje nga festa për zbulimin e gjinisë në TikTok, video e cila u pa më shumë se 700 mijë herë.

Matt dhe më të dashurit e saj, janë qartë të ngazëllyer për të parë gjininë e foshnjës. Por, kur erdhi koha për të parë gjininë, partneri i saj nuk bëri një reagim të pritshëm.

Kur tullumbacja shpërtheu dhe doli ngjyrë rozë, tregoi që dyshja janë në pritje të një vajze të vogël. Ndërsa pjesa tjetër e familjes shihet duke festuar lajmin emocionues, burri thjesht hedh tullumbacen në dysheme dhe murmurit diçka.

Që nga postimi, videoja ka grumbulluar më shumë se 6,000 pëlqime dhe qindra komente nga shikuesit. Një person shkroi: “Mos u shqetëso. As vajza jote nuk do të të dojë”.

“Vajza e tij do të zemërohet kur e sheh këtë video kur të jetë e madhe. Cilido mendim i njëanshëm duhet të zhduket kur të keni fëmijë”, komentoi një person tjetër.

Një person i tretë u përgjigj: “Shpresoj që vajza e tij të mos e shohë këtë kur të jetë më e madhe. Ai është me fat që ka edhe fëmijë. Pyes veten se çfarë tha familja pasi ndaluan regjistrimin”.

Të tjerë e kanë mbrojtur atë, pasi shkruajnë se nuk ka asgjë të keqe të kesh një gjini të preferuar. Një person tha: “Të paktën ai është i sinqertë. Çdo burrë dëshiron një djalë, nëse e ka një vajzë”. Ndërsa dikush tjetër shkroi: “Vetëm se ai ishte i zhgënjyer nuk do të thotë që ai do ta dojë fëmijën më pak”.

Share With:
Translate »
1974 Views