Archive

Këngëtarja Ciara është nënë e një djali dhe ndërkohë është në një pritje të ëmbël. Ajo ka ndarë sot me ndjekësit e saj në instagram një video me

Ka pak javë që këngëtarja e njohur amerikane Ciara  ka sjellë në jetë  fëmijën e saj të dytë, ndërsa ajo që ka befasuar fansat është paraqitja e këngëtarës

Dje Instagrami dhe Facebook-u u pushtuan nga urimet për festën e nënës dhe dedikimet për to. I pamë të gjithë vipat me fëmijët dhe nënat e tyre, me

Translate »