Peshorja e Ciarës një muaj pas lindjes do t’ju lërë pa fjalë

Ka pak javë që këngëtarja e njohur amerikane Ciara  ka sjellë në jetë  fëmijën e saj të dytë, ndërsa ajo që ka befasuar fansat është paraqitja e këngëtarës mjaft në formë në daljen e saj të fundit pasi ka arritur që të humbasë pothuajse 10 kilogramë. Peshorja e saj ka bërë xheloze mijëra femra në mbarë botën.

Ciara dhe bashkëshorti i saj, Russel Wilson janë bërë prindër të fëmijës  të tyre të parë më 28 prill.

Image

Share With:
Translate »
924 Views