Urimi më i ëmbël për Ditën e Nënës i erdhi këngëtares nga i biri

Dje Instagrami dhe Facebook-u u pushtuan nga urimet për festën e nënës dhe dedikimet për to. I pamë të gjithë vipat me fëmijët dhe nënat e tyre, me fjalë shumë të ndjeshme dhe prekëse. Ciara dhe bashkëshorti Russell Wilson, i uruan mirëseardhjen vajzës së tyre Sienna Princess Wilson, por kryefjalë e postimeve në rrjetet sociale, është ende i biri i saj nga martesa e mëparshme me Future Zahir, Future Zahir Wilburn. Por me siguri ju ka shpëtuar ëmbëlsia e vogëlushit ndërsa uron të ëmën duke i dhuruar edhe një trëndafil. Ne e vecuam si urimin më special, e në fakt i tillë është…

Share With:
Translate »
1705 Views