Ciara krenohet me të birin 3-vjeçar

Këngëtarja Ciara është nënë e një djali dhe ndërkohë është në një pritje të ëmbël. Ajo ka ndarë sot me ndjekësit e saj në instagram një video me të birin 3-vjeçar i cili po lexon një libër me përralla para gjumit. Këngëtarja është shprehur se ndihet shumë krenare dhe se Zoti është shumë i mirë. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
887 Views