Archive

Nuk ka rëndësi nëse e shohin në stadium, në një bar, apo në shtëpi skuadrën e zemrës. Një tifoz i vërtetë merr masa kudo që të jetë. Nxjerr

I ftuar në emisionin e humorit në Top Channel "Pa Limit", Alban Dudushi është rrëfyer për herë të parë për pjesëtarin e ri të familjes së tij. Ai

Pak dimë për jetën private të Valbona Selimllarit përveçse është e martuar dhe ka 3 fëmijë. Por e ftuar në një event, ajo ka zgjedhur të shoqërohet nga

Siç dihet prej kohësh, Alban Dudushi dhe Bieta Sulo presin të bëhen prindër të një djali. Gjatë realizimit të një seti fotosh për kopertinën e Revistës Who, duket

Translate »