Kur djali i Alban Dudushit shkelmon barkun e mami Bietës

Siç dihet prej kohësh, Alban Dudushi dhe Bieta Sulo presin të bëhen prindër të një djali. Gjatë realizimit të një seti fotosh për kopertinën e Revistës Who, duket se protagonist ka dashur të jetë djali që ka shkelmuar në barkun e të ëmës. Edhe fotografi duket se është treguar i shkathët dhe ka realizuar këtë foto fantastike.
Tani mbetet për tu parë se sa protagonist do të jetë djaloshi pas lindjes. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1013 Views