Njihuni me Denin, djalin e Valbona Selimllarit

Pak dimë për jetën private të Valbona Selimllarit përveçse është e martuar dhe ka 3 fëmijë. Por e ftuar në një event, ajo ka zgjedhur të shoqërohet nga djali i saj i madh, i quajtur Deni.
Deni tashmë duket një djalë i rritur dhe deri diku e pabesueshme që Valbona të jetë mami i tij, kaq në formë dhe e freskët. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1078 Views