Archive

Nëse do të shikoni llogarinë e Vesës në instagram, fotot që tërheqin vëmendjen janë ata të vogëlushit të saj Liam. Vesa poston foto të tij dhe ne shohim

Sot vogëlushi Lian festoi 1-vjetorin e lindjes. Më poshtë po ju sjellim disa çaste të rëndësishme nga festa. /Kids' Time

Mami Vesa dhe babi Big Basta kanë shpërndarë në instagram një video të djalit të tyre Lian me momente nga lindja deri tani. Ndërkohë Vesa shkruan: "Jeta ime,

Translate »