Shikoni tortën dhe festën e ditëlindjes së Lian

Sot vogëlushi Lian festoi 1-vjetorin e lindjes. Më poshtë po ju sjellim disa çaste të rëndësishme nga festa. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
971 Views