Archive

Një tragjedi ka ndodhur pasditen e sotme (7 tetor) në Torovicë të Lezhës. Tre pjestarë të një familje mes tyre dhe një grua shtatzënë humben jetën, pasi automjeti me

Zaimina Vasjari është një nga këngëtaret më të pëlqyera në tregun muzikor shqiptar. Prej disa kohësh në rrjetet sociale ka qarkulluar lajmi se këngëtarja e njohur është shtatëzënë.

Në një video të postuar në rrjetin social të një prej miqve të Fjollës, ajo shfaqet me barkun e fryrë. Sipër videos është shkruajtur se këtë herë ajo

Që pas momentit kur lajmi i shtatzënisë pushtoi mediat shqiptare, Zaimina Vasjari është tërhequr nga jeta publike për t’iu përkushtuar më shumë vetes në pritjen e ëmbël. Pasi

Supermodelja Irina Shayk duket se është shumë fanatike sa i përket jetës private. Ajo është bërë nënë e një vajze që e ka quajtur Lea, para disa javësh në

Gruaja e ish-aktivistit të Lëvizjes Vetëvendosje, Astrit Dehari, i cili humbi jetën në rrethana të dyshimta në burgun e Prizrenit, ka lindur vajzë këtë të enjte. Ajo ishte shtatzënë

Gjatë ditës së sotme, në llogarinë e saj në instagram, këngëtarja Altuna Sejdi (Tuna), pas detajeve të publikuara nga mediat për festën e pritjes së djalit të saj,

Shumë pak dihet për jetën e saj private dhe në fakt prezantuesja e njohur shqiptare është treguar mjaft e rezervuar në lidhje me të. Megjithatë, ja ku na

Stili i jetesës, ushtrimet, qëndrimi pozitiv dhe ushqimi i shëndetshëm janë përbërësit kryesorë të formulës për shtatzëni të shëndetshme. Gjatë kohës së shtatzënisë mund të adaptoni disa shprehi të

Translate »