Ja fotot e tjera nga festa e pritjes së djalit të Tunës

Gjatë ditës së sotme, në llogarinë e saj në instagram, këngëtarja Altuna Sejdi (Tuna), pas detajeve të publikuara nga mediat për festën e pritjes së djalit të saj, ka postuar foto të tjera me mikeshat e saj. Atmosfera duket e zhurshme dhe Tuna reflekton se është argëtuar shumë. Tani mbetet vetëm të mësojmë emrin e bebushit derisa të vijë në jetë!
Pritje të ëmbël Tuna!

 


Share With:
Translate »
1144 Views