Tara dhe Kaia, dy patriotet më të bukura në rrugët e Prishtinës

Në çdo kënd të Kosovës sot po mbretëron atmosferë festive.
 Në sheshet e qyteteve me motive kombëtare qytetarët po festojnë 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës.

Edhe aktorja Teuta Krasniqi ka dalë sot për të festuar bashkë me qytetarët e tjerë në kryeqytet.

Atë po e shoqëronin prindërit dhe dy vajzat, Tara dhe Kaia, ndërsa dukeshin se po kalonin çaste të këndshme pranë njëri-tjetrit.

“Urime Kosovë ????????????”, ka qenë mbishkrimi që ajo i ka lënë fotografive.

Share With:
Translate »
719 Views