Tara, shqiptarja më e vogël në reklamën e kompanisë botërore | Video

Tara është vajza e aktores Teuta Krasniqi dhe këngëtarit Blero.  Atë e kemi parë shpesh të këndojë dhe aktrojë në koncertet e shkollës. Së fundmi, Tara është shfaqur në reklamën e kompanisë së njohur të telefonave Huawei. Lajmin na e ka dhënë vetë Teuta duke ndarë videon e mëposhtme. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
975 Views