Tashmë ai dhe i biri pinë raki bashkë, Endri Prifti: Më është bërë shok

Këngëtari Endri Prifti njihet jo vetëm për zërin karakteristik e të pangatërrueshëm por edhe për karakterin e tij të veçantë. Ai tregohet shumë i rezervuar kur vjen puna tek familja e tij dhe raporti që ka me ta.


Endri është baba dhe i biri i tij tani është një djalë i rritur. Mjafton t’i hidhni një sy profilit personal të Simonit dhe do shihni sesa shumë ngjashmëri ka me të atin. Ka qenë vetë këngëtari i cili ka publikuar një video në rrjetet sociale duke drekuar me të birin. 
“Gëzuar nga Athina me djalin tim që mu bë shok”- ka shkruar Endri bashkangjitur videos me djalin e tim ku shihet se të dy po e shoqërojnë drekën me raki.

 

Share With:
Translate »
880 Views